Երևանում և որոշ մարզերում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 25-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Մազմանյան փ. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 շենքեր, Օգանովի փ. 76, 78, 80 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Շիրակի փ․ 16, 18 շենքեր, Շիրակի փ․ 2-րդ նրբ․ 1 շենք, Արարատյան փ․ 62/1, 62/2 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Վճռաբեկ դատարան միակողմանի, Հանրապետական դատախազություն միակողմանի, Հյուսիսային պող․ 8, 10 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Քանաքեռ ՀէԿ թաղ. 1-41Բ, 5-11 առանձնատներ, Ղափանցյան փ. 5-5/153, 11, 22/5, 333 առանձնատներ, Գրիբոյեդովի փ. 1Ա, 1Բ,1/1 շենքեր, Ն․Նարյան փ. 15-17 շենքեր, Պարույր Սևակի փ. 5/7-7 շենքեր, Ուլնեցի փ. 30, 30Ա շենքեր, Արաբկիր 39 փողոց 2-39; 41 փողոց 1-12/4 առանձնատներ, Հայրիկ Մուրադյան փ. 42/2 շենք,