Երկար ժամանակով լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 26-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Մազմանյան փ. 14, 16 շենքեր, Շիրակի փ․ 2, 4, 6, 6/1, 6ա, 6/2, 8, 10 շենքեր, Եղբայրության փ․ 16/2 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 137 մանկապարտեզ, Օդեսայի, Մադոյան, Պատկանյան, Հրազդան, Դոդոխյան փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Նորք 9, 13, 17 փողոցների առանձնատներ, Գ․ Հովսեփյան փողոցի առանձնատներ, «Վնասվածքաբանության և օրթոպեդիայի գիտական կենտրոն» ընկերություն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15:00 Նուբարաշեն 8 փողոց 2-18; 10 փողոց 1-12; 12 փողոց 1-12 առանձնատներ,
11:00-17:00 Սարյան փ. 22 շենքի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Պուշկինի փ. 56 շենք, Այգեձոր 1-ին նրբ․ 42 հասցե, Ամիրյան 2, 4 շենքեր, Բուզանդի փ. 6-45 առանձնատներ, Կողբացու փ. 18-45 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Վրացական 4-րդ նրբ. 5-7 շենքեր, Կոմիտասի պող. 32/8 շենք, Մամիկոնյանց փ. 49/1 շենք, Բաղրամյան 1-ին փակ. 1-15 առանձնատներ, Ալիխանյան փ. 1-14 առաձնատներ, Դումանի փ. 22-51/1 առանձնատներ, Կալենցի փ. 3-47/3 առանձնատներ, Արաբկիր 38 փողոց 1-10 առանձնատներ, Բարբյուսի փ. 1-7 առանձնատներ, թիվ 208 մսուր-մանկապարտեզ, Շրջանցիկ թունել փ. 41/5-356 շենքեր, Ադոնցի փ. 5-9 շենքեր, Տալբուխինի փ. 1, 2 շենքեր, թիվ 77 դպրոց և Դավիթ Անհաղթի փ. 6 շենք,