Ջրանջատումներ՝ հետևյալ հասցեներում
Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված ս.թ. սեպտեմբերի 26-ին ժամը 13:30-16:00-ն  կդադարեցվի Կոմիտաս 48 շենքի ջրամատակարարումը:
Սեպտեմբերի 26-ին ժամը 09:30-18:00-ն կդադարեցվի Հրազդան քաղաքի Ա.Խաչատրյան, Պ.Դուրյան, Պետիկյան, Չարենց, Կոստանյան, Շինարարներ, Կամոյի փողոցների ջրամատակարարումը:
Սեպտեմբերի 26-ին ժամը 09:30-15:00-ն կդադարեցվի Հրազդան քաղաքի Սպանդարյան, Ռ.Միքայելյան փողոցների ջրամատակարարումը:
Սեպտեմբերի 26-ին ժամը 10:00-18:00-ն  կդադարեցվի Զ.Անդրանիկ Թաղ., Օհանով, Սվաճյան փողոցների ջրամատակարարումը:
Սեպտեմբերի 26-ին ժամը 10:20-14:00-ն կդադարեցվի Կապան քաղաքի Գ.Արզումանյան 1 նրբանցքի ջրամատակարարումը:
Սեպտեմբերի 26-ին ժամը 11:00-15:00-ն  կդադարեցվի  Սարի Թաղ 9-11 փողոցների ջրամատակարարումը:
Սեպտեմբերի 26-ին ժամը 12:00-19:00-ն կդադարեցվի Գյումրի քաղաքի Գերցեն փողոցն իր նրբանցքներով և շաքերով, Կ.Դեմիրճյան փողոցի, նրբ. և անցումի,  Կոշտոյան, Կուզնեցով, Գ.Նժդեհ, Գ.Նժդեհ Հրապարակ, Հ.Այվազովսկու փող., նրբ. և շարք, Մանուշյան, Շ.Ազնավուր, Շառլ Անզնավուր Հրապարակ, Շարա Տալյան, Վ.Սարգսյան փող. և թաղ., Տիմիրյազեվ փող. և 1, 2 շարքերի ջրամատակարարումը:
Սեպտեմբերի 26-ին ժամը 13:00-19:00-ն  կդադարեցվի  Այգեստանի 1-9 փող., Ալեք Մանուկյան, Սայաթ Նովա 35-40շ., Չարենց 23-90շ., Շարա Տալյան, Ֆիզկուլտուրնիկների, Հ.Շահինյան փողոցների ջրամատակարարումը: