11:00-14:00 Աշտարակ քաղաք՝ Մուղնի և Տիգրանավան թաղամասեր,
10։00-16։00 Մասիս քաղաք՝ 1-7-րդ փողոցներ մասնակի, Հերացի, Դպրոցականների, Հանրապետության, Արարատյան, Շիրազի, Շիրակի, Գարեգին Նժդեհի փողոցներ մասնակի, թիվ 1-6-րդ և Նոր թաղամասեր մասնակի, Արևաբույր, Ջրահովիտ, Այնթափ, Նոր Խարբերդ, Նոր Կյուրին, Մարմարաշեն, Հովտաշատ գյուղեր մասնակի,
10։30-12։30 Արտաշատ քաղաք՝ Մարքսի և Օգոստոսի 23-ի փողոցներ մասնակի, Այգեպատ գյուղ մասնակի,
10։30-12։30 Եղեգնաձոր քաղաք՝ 26 Կոմիսարների, Անդրանիկի, Զորավար Վարդանի, Թամանցիների, Կամոյի, Թելավի, Մոմիկի և Վայքի փողոցներ մասնակի,
10։30-14։30 Չարենցավան համայնք՝ 1Ա թաղ. 1-4 շենքեր, 1 թաղ. 1-11 շենքեր; 2-րդ թաղ. 1-14 շենքեր; 3-րդ թաղ. 1-11; 23-34 շենքեր; 4-րդ թաղ. 1-6; 11; 12; 25 շենքեր; 5-րդ թաղ. 1-18 շենքեր; 6-րդ թաղ. 5-12, 30-33 շենքեր; 7-րդ թաղ. 16-19 շենքեր; 8-րդ թաղ. 1÷17 շենքեր; 9-րդ թաղ. 1-4 շենքեր; 10-րդ թաղամաս՝ Քոթեջներ, Երաժշտական դպրոց, №1, №2, №3 դպրոցներ, «Զանգակ», «Հրաշք», «Հեքիաթ», «Լուսաբաց» մսուր-մանկապարտեզներ, Ֆանտան համայնք, «Կար-Կոր», «Ա, Խառատյան» Գազալցակայաններ, «Ալ Մայնինգ», «Ամադեղա» ավազահանքեր, «Աէրոնավիգացիա» ընկերություն, «Յուքոմ», «Վիվա-ՄՏՍ», «Թիմ Տելեկոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17։00 Պտղնի գյուղ մասնակի,
11:00-13:00 Սոթք, Ազատ, Կութ գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանաորդներ, «Յուքոմ», «Վիվա-ՄՏՍ», «Թիմ Տելեկոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ,
14:00-16:00 Շատվան, Շատջրեք, Գեղամաբակ, Ջաղացաձոր, Այրք, Նորաբակ, Վերին Շորժա, Ներքին Շորժա գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանաորդներ, «Այրք-1» ՓՀԷԿ, «Յուքոմ» և «Թիմ Տելեկոմ» ընկերությունների բջջային օպերատորների կայաններ,
Լոռու մարզի`
11:00-15:00 Սարչապետ և Պրիվոլնոյե գյուղեր: