Երևանում և մի շարք մարզերում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 29-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևան քաղաք՝
10:00-16:00 Դավթաշեն 1-ին թաղ. 34, 35, 36, 37, 38 շենքեր, Նորք Մարաշ՝ Նորք 13 փողոցին հարակից առանձնատներ, Նորք՝ 17 փողոց 1-ին նրբանցքի առանձնատներ, Դավիթ Բեկ փողոցի հարակից առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Պուշկին փ. 25 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Աբովյան փ. 37, 39, 41 շենքեր, Հերացի փ. 10-16 շենքեր, Այգեստան 11 փողոց 11-61 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կորյունի փ. 6, 6ա, 8 շենքերի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավիթ Բեկի փողոց և հարակից առանձնատներ, Էմինի փ. 85-92/2 շենքեր, Այգեձորի փ. 7-50 առանձնատներ, Բաղրամյան պող. 37-49 առանձնատներ, Վերին Անտառային փ. 9-192/2 շենքեր և 1-186/13 առանձնատներ,