Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 4-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Բագրատունյաց պող․ 1-ին նրբ․ 11, 13, 15 շենքեր, Արտաշիսյան փ․ 44/3, 44/4, 44/4ա, 45/21, 45/20, 47/19, 49/19ա, 51/16, 51/17, 51/18 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արզումանյան փ. 24, 28, 30, 32, 34 շենքեր, Օտյան և Տիչինայի փողոցների շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Մուրացանի փ. 35-107 առանձնատներ, Մուրացանի նրբ․ 4 առանձնատուն,
11:00-17:00 Թումանյան փ. 2, 2ա, 40 շենքեր, Իսահակյան փ. 34, 36, 38, 41 շենքեր, Մաշտոցի պող. 39, 41, 43, 45 շենքեր, Պուշկինի փ. 58-72 առանձնատներ, Սարյան փ. 7-17 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սարի Թաղ 24, 25 փողոցների առանձնատներ, Դավիթ Անհաղթի փ. 6 շենք, Բաբայան փ. 2/4-2/22 շենքեր, Չոլակյան փ. 14-16 շենքեր, Ուլնեցի փ. 2/20-10/2 շենքեր, Ավան՝ 5, 6, 8, 10 փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,