Երկար ժամանակով լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 5-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Արտաշիսյան փ․ 46, 48, 50, 50/1 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Արագածի փ․ 93, 93ա շենքեր, Կողբի փ. 1, 2 առանձնատներ, Արագածի, Ղարիբջանյան փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորաշեն թաղ. 32, 33, 34 շենքեր, Տիչինայի փողոցի և Տիչինայի 3-րդ նրբանցքի շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Գաջեգործների 2փ․ 1-39 առանձնատներ և Նուբարաշենի նրբ․ 1-23 առանձնատներ,
11:00-17:00 Մաշտոցի պող. 24, 28, 34, 36 շենքեր, Դեմիրճյան փ. 17, 19, 21 շենքեր, Արամի նրբ․ 26 շենքի բնակիչ բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Սարի թաղ 7-12 փողոցներ, Նոր Նորք 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 41, 45, 49, 53, 67/1 շենքեր, թիվ 104 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,