Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երևանում և 6 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 10-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Աճառյան փողոց 1-ին նրբանցքի առանձնատներ, քարշիչ ենթակայան, Արտակարգ Իրավիճակների Նախարարության մասնաշենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Ավան» հոգեկան առողջության կենտրոն, թիվ 27 դպրոց, Բագրատունյաց պող․ 8, 10 շենքեր, Արտաշիսյան փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորաշեն թաղ․ 42, 45, 46 շենքեր, Ա․Վեգների, Օտյան փողոցներ և հարակից բաժանորդներ,
11:00-15:00 Գաջեգործների փ. 1-20 առանձնատներ, Դավիթ Բեկի փ. 33-34, 58-88 առանձնատներ,
11:00-17:00 Ֆանարջյան փ. 33-60 առանձնատներ, Ֆանարջյան 2-րդ նրբ. 25-42 առանձնատներ, Նար Դոսի փ. 132-150 առանձնատներ, Չարենցի 2-րդ նրբ․ 32/3, 32/8 առանձնատներ, Սարի Թաղ 6-րդ շարքի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Պարոնյան փ. 1 շենք, Մաշտոցի պող. 1 շենք, Ալ․ Մանուկյան փ. 10 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 5-րդ զանգ.՝ Գալշոյան փ. 6, 8, 8/1, 10, 12, 14, 16 շենքեր, թիվ 268 մսուր- մանկապարտեզ, «Հայնախագիծ» ինստիտուտի մասնաշենքեր, Երկրաբանական գիտությունների ինստիտուտի մասնաշենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ