Երևանի և մարզերի որոշ հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 13-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Դավիթաշեն 4-րդ թաղ․ 38, 39, 41շենքեր, Սեբաստիայի փ. 22/1, 22/2, 26 շենքեր և հարակից բնակիչ-բաժանորդներ, Չեխովի փ․ 27, 29, 33, 31, 31/1, 35, 36, 38, 40, 42, 44 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 31 դպրոց, Նոր Արեշ 35փ. 125/3, 127/1, 127/2, 127/3; 37փ. 125-135; 41փ. 68-119 շենքեր, Ավանեսովի փ. 8/2, 8/3 շենքեր, Ավանեսովի 1-ին և 2-րդ փողոցներ, Ավանեսովի 1փ. 1, 4, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26 շենքեր, Ավանեսովի 2փ. 2, 4, 6, 8, 8/1 շենքեր, Ավանեսովի 4փ. 1, 3, 5 շենքեր, Խաղաղ Դոնի փ. 4, 6, 10, 12 շենքեր, Արցախի փ. 138 առանձնատուն և Սարմի փ. 103 առանձնատուն,
11:00-15:00 Նուբարաշենի փ. 2ա նրբ․ 10 առանձնատուն, Դավիթ Բեկի փ. 22-25 առանձնատներ և Դավիթ Բեկի 2-րդ նրբ․ 12-24 առանձնատներ,
11:00-17:00 Պարույր Սևակի փ. 9-11/1 շենքեր, Մ․Բաղրամյան պող. 40 շենք, Ազգային ժողով շենք, Էրեբունի հյուրանոց միակողմանի, «Այրարատ» կինոթատրոն միակողմանի, Բուզանդի փ. 45 շենք, Թաիրովի փ. 46/81 շենք, Նորագյուղ թաղ. 1-369 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 21 շենք, Լվովյան փ. 25, 27, 29 շենքեր, «Շահիդ Ֆահմիդե» կրթահամալիր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Առինջ գյուղ՝ Դուրյան թաղամասի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,