Երկար ժամանակով լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 16-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 թիվ 97 մանկապարտեզ, Մանանդյան փ․ 23ա, 25, 25ա, 27, 27ա, 26, 28, 30, 29, 34 շենքեր, Հ․Հովսեփյան փ․ 10, 10/1 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավիթաշեն 4-րդ թաղ․ 45, 46, 47, 48 շենքեր, թիվ 19 պոլիկլինիկա և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15:00 Նուբարաշենի փ. 2Ա նրբ․ 1-10 առանձնատներ, Դավիթ Բեկի փ. 22-25 առանձնատներ և 2-րդ նրբ․ 12-25 առանձնատներ,
11:00-17:00 Հայաստանի ազգային պատկերասրահ, Էրեբունի հյուրանոց միակողմանի, Ռոստոմի փ. 29 շենք, Մյասնիկյան պող. 1-3 հասցեներ, «Վեոլիա ջուր» ՓԲԸ, Սայաթ-Նովայի պող. 20 շենք, Թումանյան փ. 12, 13, 26, 28, 28ա շենքեր, Թումանյան 1-ին անց․ 2 շենք, Տպագրիչների փ. 3, 8 շենքեր, Արշակունյաց պող. 18/1-18/4 շենքեր, Բրյուսովի փ. 19, 21, 23, 48, 54 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 147 դպրոց, Քանաքեռ ՀԷԿ թաղ. 1-41Բ առանձնատներ, Ղափանցյան փ. 11-333 առանձնատներ, Ուլնեցի փ. 30-30Ա շենքեր, Թբիլիսյան խճուղու 3/2, 3/3 շենքեր,