«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 17-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 թիվ 9 մանկապարտեզ, Չեխովի փ․ 12ա, 24, 28, 34 շենքեր, Բագրատունյաց պող․ 12, 16 շենքեր, Մանանդյան փ․ 24 շենք, Եղբայրության փ․ 17ա շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավիթաշեն 4-րդ թաղ․ 1Ա, 1Բ շենքեր, Անդրանիկի, Տիչինայի փողոցներ և Շահումյան 16 փողոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Արմենակյան փ. 227 բնակելի շենք, «ԼՈՒՉ» գիտահետազոտական ինստիտուտ, Նոր Նորք 6-րդ զանգ.՝ Վազգեն Սարգսյանի անվան ռազմական ակադեմիա, քարշիչ ենթակայան, Հայորդաց Տուն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15:00 Խորենացի փ. 215, 217, 219 առանձնատներ,
11:00-17:00 Կոմիտասի պող. 59/6-61 շենքեր, Շահսուվարյան փ. 3-9 շենքեր, Դավիթ Անհաղթի փ. 6/1-6/6 շենքեր, Ռուբինյանց փ. 17/2-19/1 շենքեր, Ավետիսյան փ. 22 շենք, Գրիբոյեդովի փ. 28-40 առանձնատներ, Կոմիտասի 1-ին նրբանցք 72-78 առանձնատներ, Խանջյան փ. 15 շենք, Վարդանանց անց․ 4, 6 շենքեր, թիվ 2 հիվանդանոց միակողմանի, Արամի փ. 54 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:30-16:30 Ջրաշեն գյուղ,
10։00-12։00 Արարատ քաղաք` Չարենցի, Խանջյան, Սերոբ Աղբյուրի, Շահումյան, Իսահակյան, Աբովյան, Կոմիտասի, Սպանդարյան և Թումանյան փողոցներ մասնակի,