Երկար ժամանակով լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 24-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Դավթաշեն 4-րդ թաղ․ 17, 19, 24, 25 շենքեր, Տիչինայի փողոց, Դավթաշեն 2, 6, 7 փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գ-1 թաղ․ 3, 6, 10, 11, 12, 14, 21, 42 տեղամասեր, Շիրազի փ. 5/3 տեղամաս, Չեխովի փ․ 23, 25 շենքեր, Եղբայրության փ․ 24 շենք, «Կարմիր Բլուր» կայարանի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Սարյան փ. 19, 21, 25 շենքեր, Արամի փ. 64-88, 90, 92 շենքեր, Թումանյան փ. 37 շենք, Եկմալյան փ. 1-16 շենքեր, Փարպեցի փ. 10 շենք, Պուշկինի փ. 43-51 շենքեր, Սարյան փ. 21 շենք, Աբովյան փ. 66 շենք, Խանջյան փ. 15 շենք, Վարդանանց անց․ 4, 6 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, նախկին Էներգետիկայի նախարարություն միակողմանի, Տարածքային կառավարման նախարարույթուն միակողմանի, Արտաքին գործերի նախարարություն միակողման, «Մելլաթ բանկ» ընկերություն միակողմանի, Պարույր Սևակի փ. 1/1-1/5 շենքեր, Ավետիսյան փ. 21-23 շենքեր, Գյուլբենկյան փ. 23-25 շենքեր, Բուսաբանական փ. 1-18 առանձնատներ, Գերցենի փ. 3-20 առանձնատներ, Էմինեսկու 2-րդ փողոց 7-24 առանձնատներ, Մյասնիկյան պող. 6-57 առանձնատներ, Թբիլիսյան խճ. 3/2, 3/3 շենքեր, Դավիթ Անհաղթի փ. 6/1-6/6 շենքեր, Մայիսի 9-ի փ․ 4, 6, 8, 10, 12 շենքեր, Վերին Շենգավիթ 2-րդ փողոց առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,