Երկար ժամանակով լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հոկտեմբերի 27-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Դավթաշեն 4-րդ թաղ․ 3, 4 շենքեր, Րաֆֆու փ. 87 շենք, Բաբաջանյան փ. 3, 9, 15, 19, 89, 90 շենքեր, Լուկաշինի 1, 2, 3 փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11:00-15:00 Նոր Նորք 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 41, 45, 49, 53 շենքեր, թիվ 104 մսուր- մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Մուրացանի փ. 109 շենք, Ռոստովյան փ. 13, 15, 17 շենքեր, Սասունցի Դավթի փ. 50-58 առանձնատներ,
11:00-17:00 Բաղրամյան պող. 22Ա-24 շենքեր, Սարմենի փ. 90/3 շենք, Պարոնյան փ. 1 շենք, Մաշտոցի պող. 1 շենք, Բուզանդի փ. 89, 91 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11։00-17:00 Աշտարակ քաղաք՝ Նարեկացի, Վ.Պետրոսյան, Աշտարակեցի, Զ.Անդրանիկի, Ոսկանյան, Թամազյան, Շահազիզի, Տերյան և Շիրազի փողոցներ,
10։30-12:30 Արտաշատ քաղաք` Թորոմոնյան փողոց մասնակի,
12։00-14:00 Արտաշատ քաղաք՝ Մարքսի, Իսակովի, Աճառյան, Երկաթուղայիների, Արազի, Այվազովսկու, Բակունցի, Բուդաղյան, Թորոմոնյան, Կասյան, Ներսիսյան, Դուրյան, Օգոստոսի 23-ի և Օրբելի փողոցներ մասնակի,