Մի շարք հասցեներում գազ չի լինի
«Գազպրոմ Արմենիա» ՓԲԸ-ն տեղեկացնում է, որ պլանային աշխատանքներ կատարելու նպատակով հոկտեմբերի 31-ին ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 20:00-ն, կդադարեցվի Երևան քաղաքի Շենգավիթ վարչական շրջանի Մանանդյան, Մայիսի 9-ի, Գ.Նժդեհի, Մանթաշյան փողոցներով պարփակված թաղամասի գազասպառողների և հարակից տարբեր նշանակության հանրային կազմակերպությունների գազամատակարարումը:
Ձմռան նախապատրաստական, պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով հոկտեմբերի 31-ին ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 17:00-ն, կդադարեցվի Արագածոտնի մարզի Սասունիկ գյուղի գազասպառողների և հարակից տարբեր նշանակության հանրային կազմակերպությունների գազամատակարարումը:
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով հոկտեմբերի 31-ին ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 15:00-ն, կդադարեցվի Տավուշի մարզի Կողբ գյուղի մի հատվածի և Հաղարծին գյուղի գազասպառողների գազամատակարարումը:
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով հոկտեմբերի 31-ին ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 18:00-ն, կդադարեցվի Կոտայքի մարզի Քարաշամբ գյուղի գազասպառողների գազամատակարարումը:
Գյումրի-2 ԳԲԿ-ի գազատարների միացման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով՝ հոկտեմբերի 30-ին ժամը 09:00-ից մինչև հոկտեմբերի 31-ը ժամը 18:00-ն, կդադարեցվի Շիրակի մարզում գործող «Արբա», «Այոս» ՍՊԸ-ների ԱԳԼՃԿ-ների և Գյումրի-2 ԳԲԿ-ից սնվող այլ կազմակերպությունների գազամատակարարումը: