Այս աճպարարությունը կատարվում է մի վարչախմբի կողմից, ով իր համար տարիների քարոզչական դրոշակ էր սարքել «ինչքան ուզենք, կխփենք» արտահայտությունը. Մենուա Սողոմոնյան
Հանրակրթության չափորոշչի մեջ ժողովրդավարական կոմպետենցիաներ սահմանած Ժաննա Անդրեասյանի ներկայացրած նախագծի օգտին (որը վերաբերում է «Հայոց պատմություն» առարկան «Հայաստանի պատմություն» վերանվանելուն) միայն այսօր մոտ 600 կողմ քվեարկություն է գնացել e-draft համակարգում։ «Ժողովրդավարության» փայլուն դրսևորում է, ինչ խոսք, խիստ ուսանելի դպրոցական երեխաների համար՝ ժողովրդավարական կոմպետենցիան ձեռք բերելու գործում։
Այս անհավանական աճպարարությունը կատարվում է մի վարչախմբի կողմից, ով իր համար տարիների քարոզչական դրոշակ էր սարքել «ինչքան ուզենք, կխփենք» արտահայտությունը։ Հիմա լավ ստացվում է իրենց մոտ։
Ինչևէ, հարգելի ընկերներ, նրանք թող աշխատեն ֆեյքերով, մենք մեր պայքարը, թեկուզ այս դաշտում, տանելու ենք մեր դեմքերով։ Շնորհակալություն բոլոր նրանց, ովքեր մտնում են e-draft , գրանցվում ու դեմ քվեարկում, հանդես գալիս հիմնավոր փաստարկներով ու առաջարկություններով։ Խնդրում եմ շարունակել: