Բոլոր այն մարդկանց, ովքեր հետաքրքրված են քաղաքականությամբ մենք սիրով հրավիրում ենք Երևանում գործող «Ռուսական գրքի տուն». Մհեր Ավետիսյան
Մեր հայրենակից, հայտնի քաղաքական վերլուծաբան և լավ մարդ Կարինե Գևորգյանը իմ հրավերով Երևանում է և ցանկություն առաջացավ իմ և տիկին Կարինեի մոտ կազմակերպել փոքրիկ հանդիպում, բոլոր այն մարդկանց հետ, ովքեր հետաքրքրված են քաղաքականությամբ, ովքեր հետաքրքրված են , թե ինչ է կատարվում այսօր համաշխարհային քաղաքական արենայում և Հայաստանի շուրջ և մենք սիրով ցանկացողներին հրավիրում ենք Երևանում գործող «Ռուսական գրքի տուն» տիկին Կարինեի հետ հանդիպելու, զրուցելու, քննարկելու քաղաքական և ոչ միայն քաղաքական հարցեր:
Հանդիպումը տեղի կունենա հուլիսի 23-ին, ժամը՝ 7-ին
հասցե Վարդանանց փող., 15/4 շենք քանի որ տեղերը սահմանափակ են խնդրում ենք բոլոր նրանց, ովքեր ցանկանում են մասնակցել այդ հանդիպմանը կապվել հետևյալ հեռախոսահամարով
099-45-15-45 և ամրագրել իրենց տեղերը:
Հատուկ ուզում եմ հրավիրել նաև ավելի քան 100 հազար ֆեյսբուքյան իմ հետևորդիներին ովքեր ցանկություն կհայտնեն մասնակցելու: Միգուցե նման հանդիպումներն ու քննարկումները մենք դարձնենք պարբերաբար՝ Հայաստան հրավիրելով տարբեր քաղաքական վերլուծաբանների, գործիչների և մեկնաբանների:
Ամեն դեպքում ստարտը կարող ենք համարել տրված: