• 15 մուտքի փաթեթ Երևան պարկ ամբողջ ընտանիքի համար
• 14 նվեր քարտ գրախանութներից օգտվելու համար
• 5 լուսանկարահանում ամբողջ ընտանիքի համար
Հիշեցնենք, որ վիճակախաղն անցկացվում է Բանկի «Իմ Ամերիա, իմ ընտանիք» նախագծի շրջանակում, որը ունի երեք հիմնական բաղադրիչ` «Իմ Ամերիա, իմ ընտանիք» խորագրով խաղարկություն, ֆինանսական ծառայությունների արտոնյալ պայմաններով «Ընտանեկան փաթեթ» և Երևանում հանրային տրանսպորտի ուղետոմսերի հետվճարի արշավ:
Խաղարկության մասնակից են դառնում մայիսի 5-ից մինչև սեպտեմբերի 30-ը Ամերիաբանկի հաճախորդ դարձած բոլոր անձինք, որոնց այս ընթացքում անվճար կտրամադրվի «Հաշվի բացում ծառայությունների փաթեթ»-ը` Visa Classic  քարտ, Ամերիաբանկի հաշիվ և MyAmeria հավելված:
Բացի այդ, թե նոր, թե գործող հաճախորդները կստանան խաղարկության լրացուցիչ պրոմո կոդեր Ամերիա ընտանիք հրավիրված յուրաքանչյուր անձի համար, ինչպես նաև յուրաքանչյուր ամիս MyAmeria-ով գործարքներ կատարելու, բանկային և ոչ բանկային ավելի քան 20 ծառայությունից օգտվելու համար։
Այս պահին միանալով արշավին` հաճախորդները հնարավորություն կունենան մասնակցելու ևս 4 ամենամսյա խաղարկություններին ու շահելու 250 նվերներներից մեկը։ Մանրամասները և մասնակցության ամբողջական պայմանները՝ այստեղ։