Արտակարգ դեպք՝ Երևանում, վիճաբանության հետևանքով մեկը մարմնական վնաuվածքներով տեղափոխվել է հիվանդանոց․ Shamshyan
SHAMSHYAN.com-ի տեղեկություններով՝ հուլիսի 5-ին արտակարգ դեպք է տեղի ունեցել Երևանում։ Ժամը 01։40-ի սահմաններում ՀՀ ներքին գործերի նախարարության ոստիկանության համայնքային ոստիկանության գլխավոր վարչության Մաշտոցի բաժնում օպերատիվ տեղեկություն է ստացվել, որ ժամը 21։10-ի սահմաններում Մազմանյան փողոցից «նստային շրջանի ծակած-կտրած արյունահոսող վերք ձախից» ախտորոշմամբ «Նաիրի» բժշկական կենտրոն է տեղափոխվել մի տղամարդ։
Ինչպես հայտնում է ֆոտոլրագրող Գագիկ Շամշյանը, հիվանդանոց մեկնած ոստիկանության Մաշտոցի բաժնի ծառայողները՝ բաժնի պետի տեղակալ Գևորգ Պողոսյանի գլխավորությամբ, պարզել են, որ այդ քաղաքացին Երևանի բնակիչ 36-ամյա Տիգրան Ք․-ն է, ով հուլիսի 4-ի ժամը 20։30-ի սահմաններում Մազմանյան փողոցի թիվ 1 հասցեում գտնվող «Գարաժ Մաստերս Մոլ»-ի ավտոկայանատեղիում վիճաբանել է Երևանի բնակիչներ 36-ամյա Գուրգեն Դ․-ի և 32-ամյա Հայկ Ա․-ի հետ, որի ժամանակ էլ ստացել է մարմնական վնասվածք։
Ոստիկանության Մաշտոցի բաժնի ծառայողների կողմից ձեռնարկվում են միջոցառումներ դեպքի հանգամանքները պարզելու ինչպես նաև Գուրգեն Դ․-ին և Հայկ Ա․-ին հայտնաբերելու ուղղությամբ։