Ֆասթ Բանկը վերաբրենդավորել է «Արմավիր» մասնաճյուղը
Ֆասթ Բանկը վերաբրենդավորել է Արմավիր քաղաքի մասնաճյուղը։ Օրերս վերաբացված մասնաճյուղն ապահովում է ավելի արագ և արդյունավետ սպասարկում շնորհիվ թվային ժամանակակից գործիքների ներդրման, ինտերիերի, ինչպես նաև պրոֆեսիոնալ անձնակազմի անմիջական աշխատանքի։
Ֆասթ Բանկի «Արմավիր» մասնաճյուղի կառավարիչ Վահե Մխիթարյանն ասել է․ «Ֆասթ Բանկում կարևորում ենք հաճախորդների դրական փորձառությունը՝ սկսած սպասարկման որակից, մինչև մասնաճյուղերի հասանելիություն և հարմարավետություն։ Վերաբրենդավորված մասնաճյուղը համալրված է ժամանակակից անհրաժեշտ տեխնիկայով, որտեղ հաճախորդները 24/7 գրաֆիկով կարող են կատարել ֆինանսական ցանկացած գործարք»։
Արմավիրի մասնաճյուղը մատուցում է բանկային ամբողջական ծառայություններ՝ ավանդների ներդրում, քարտերի պատվերներ, փոխանցումներ, սպառողական և բիզնես վարկերի տրամադրում և այլն։ Ֆասթ Բանկի աշխատակիցներն անհատական մոտեցում են ցուցաբերում յուրաքանչյուր հաճախորդի և տրամադրում բարձրակարգ սպասարկում։
Արմավիրի մասնաճյուղի վերաբրենդավորումը վկայում է Բանկի շարունակական ներդրումների մասին՝ ուղղված որակյալ, հասանելի և թվային բանկային ծառայությունների զարգացմանը։