Team-ից գնի՛ր Xiaomi սմարթֆոն, ստացի՛ր նաև երկրորդը
Մեկը լավ է, երկուսը՝ ավելի. նոր ուսումնական տարվան ընդառաջ Team Telecom Armenia-ն հանդես է գալիս աննախադեպ ակցիայով՝ Back to school ակցիայի շրջանակում գնելով այս տարվա մոդելային շարքի Xiaomi Redmi Note 14 Pro սմարթֆոն՝ հաճախորդները կստանան ևս մեկ Xiaomi սմարթֆոն՝ Redmi A5:
Xiaomi Redmi Note 14 Pro-ն առանձնանում է հզոր տեսախցիկներով, շքեղ դիզայնով, մեծ էկրանով, ինչպես նաև ապահովում է մարտկոցի երկարատև աշխատանք։
Հեռախոսը հագեցած է 200 ՄՊ հիմնական տեսախցիկով, մարտկոցի տարողունակությունը 5110 մԱժ է, օպերատիվ հիշողությունը 8 ԳԲ է, ներքինը՝ 256 ԳԲ:
Այսքանով Team-ի նախադպրոցական առաջարկը չի սահմանափակվում. ակցիայի շրջանակում հաճախորդները կստանան նաև TeamTok և Be Free փաթեթների բաժանորդագրություն՝ 1 ամսով և 100 ԳԲ ինտերնետ՝ 6 ամսով:
Հեռախոսը և՛ կանխիկ, և՛ ապառիկ հնարավոր է ձեռք բերել ինչպես Team-ի վաճառքի և սպասարկման կենտրոններից, այնպես էլ առցանց հարթակից` ամսական սկսած 2250 դրամից։
Առաջարկը գործում է 13.08.2025 – 30.09.2025թ. ներառյալ և հասանելի է միայն ֆիզիկական անձանց: Մանրամասներին կարող եք ծանոթանալ այստեղ։