Converse Next. Ինտելեկտուալ խաղեր ու հաճելի շփում Կոնվերս Բանկի նոր մասնաճյուղում
Երևանի սրտում՝ Հանրապետության Հրապարակ 2 հասցեում գործող Կոնվերս Բանկի Converse Next մասնաճյուղում պատրաստվում են մեծ միջոցառման: Սեպտեմբերի 25-26-ին մենք հյուրընկալելու ենք հայտնի բլոգերների, հաճախորդների և ինտելեկտուալ խաղերի սիրահարների, որոնք կարող են արժեքավոր նվերներ ստանալ:
Սիրով հրավիրում ենք մասնակցելու միջոցառմանը և առիթն օգտագործում ենք Converse Next-ը ներկայացնելու համար:
Մասնաճյուղ՝ նոր մոտեցմամբ և նոր հայեցակարգի ներքո
Converse Next-ը Կոնվերս Բանկի՝ մասնաճյուղերի զարգացման նոր հայեցակարգի և ապագայի տեսլականի շրջանակում բացված առաջին մասնաճյուղն է, որտեղ հաճախորդներին բանկային ֆինանսական ծառայություններ են մատուցվում նոր մոդելով:
Այլևս ոչ մի հերթ ու թղթաբանություն. դրանց փոխարինելու են եկել արագությունը, հարմարավետությունը և տեխնոլոգիական առաջընթացը, բարձրակարգ խորհրդատվությունն ու աջակցությունը Բանկի՝ համապատասխան բարձր որակավորում ունեցող մասնագետների կողմից:
Սա Կոնվերս Բանկի հաճախորդների և աշխատակիցների հանդիպումների մտերմիկ վայրն է, որտեղ քննարկում ենք նրանց ֆինանսական կարիքները, պահանջները, ցանկությունները և կյանքի կոչում դրանք՝ առավելագույնս հարմարավետ դարձնելով հաճախորդների ֆինանսական փորձառությունը:
Առանցքում Converse Mobile-ն է
Converse Next մասնաճյուղում բանկային ծառայություններից առանցքայինը Converse Mobile-ն է՝ Հայաստանում անհատականացված փորձառությամբ առաջին մոբայլ բանկինգը:
Ի՞նչ ենք առաջարկում.