Ֆասթ Բանկում բոլոր հաշիվները խնայողական են
Ֆասթ Բանկի հաճախորդների ընթացիկ բոլոր հաշիվները խնայողական են անկախ արժույթից։ Ընդ որում, ՀՀ դրամով հաշիվների համար գործում է տարեկան 5% անվանական տոկոսադրույք։ Հաճախորդները կարիք չունեն բացել առանձին խնայողական հաշիվներ, քանի որ Ֆասթ Բանկում դրական մնացորդի վրա տոկոսադրույք հաշվարկվում է և՛ բանկային, և՛ քարտային դրամային հաշիվների վրա։
Ի դեպ, Ֆասթ Բանկում հաշիվ բացել կամ ԱկնՔարտ պատվիրել հնարավոր է 24/7 գրաֆիկով՝ Fast Bank Mobile հավելվածով կամ Բանկի մասնաճյուղերի միջոցով։ Fast Bank Mobile-ով բացված հաշիվները նաև կարելի է անվանափոխել և օգտագործել ըստ նպատակների։
Հավելենք նաև, որ Ֆասթ Բանկն այս պահին առաջարկում է լավագույն պայմաններով անսահմանափակ համալրման հնարավորությամբ ավանդը, 367-550 օրվա դեպքում՝ 10.50% անվանական տոկոսադրույք ՀՀ դրամով, եկամտաբերությունը՝ 10․24-10.49%, ԱՄՆ դոլարով՝ 6%, եկամտաբերությունը՝ 5․90-6․00%, Եվրոյով՝ 5%, եկամտաբերությունը՝ 4․94-5․00%։
Բանկի կողմից վճարած տոկոսագումարից գանձվող եկամտահարկը 10% է:
Ֆասթ Բանկը թվային բանկ դառնալուն միտված ընկերություն է, որը ներկայացված է Երևանում և  Հայաստանի բոլոր մարզերում։