Վթար. հարյուրավոր հասցեներում մի քանի ժամ ջուր չի լինի
Սեղմեք ԱՅՍՏԵՂլրացրեք օնլայն հայտը և մոռացեք հոսանքի վարձի մասին
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը  տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ նոյեմբերի 6-ին ժամը 10:00-20:00-ն կդադարեցվի  Հաղթանակի 1 փ., Հաղթանակի 1 փ. 1 Նրբ., Հաղթանակի 1 փ. 2 Նրբ., Հաղթանակի 1 փ. 4 Նրբ., Հաղթանակի 1 փ. 5 Նրբ., Հաղթանակի 1 փ. 8 Նրբ., Հաղթանակի 1 փ. 9 Նրբ., Հաղթանակի 1 փ.10 Նրբ., Հաղթանակի 2 փ., Հաղթանակի 2 փ. 1 Նրբ., Հաղթանակի 2 փ. 2 Նրբ., Հաղթանակի 2 փ. 3 Նրբ., Հաղթանակի 2 փ. 4 Նրբ., Հաղթանակի 3 փ., Հաղթանակի 3 փ. 2 Նրբ., Հաղթանակի 3 փ. 4 Նրբ., Հաղթանակի 3 փ. 5 Նրբ., Հաղթանակի 3 փ.3 Նրբ., Հաղթանակի 4 փ., Հաղթանակի 4 փ. 4 Նրբ., Հաղթանակի 5 փ., Հաղթանակի 6 փ. ,Հաղթանակի 7 փ., Հաղթանակի 7 փ. 1 Նրբ., Հաղթանակի 7 փ. 2 Նրբ. ,Հաղթանակի 8 փ., Հաղթանակի 9 փ., Հաղթանակի 9 փ. 1 Նրբ. ,Հաղթանակի 10-16 փ., Հաղթանակի Աշոտի փ., Հաղթանակի Դեղոյան, Հաղթանակի Զբոսայգի, Հաղթանակի Լյովայի, Հաղթանակի 18փ., Հաղթանակ Վարդանյան  փողոցի ջրամատակարարումը
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ նոյեմբերի 6-ին ժամը 10:00-20:00-ն կդադարեցվի  ք.Գորիս Ա.Բակունցի, Գետափնյա փողոցի ջրամատակարարումը
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ նոյեմբերի 6-ին ժամը 10:00-16:00-ն կդադարեցվի  ք.Ծաղկաձոր ,Գ.Մագիստրոսի, Գր. Մագիստրոսի, Լ.Օրբելու, Խ.Կեչառեցու, Մ.Մկրտչյան, Մ.Մկրտչյան 2 Նրբ., Մայիսյան Նոր Թ. 1 փ., Նոր Թ. 2 փ., Նոր Թ. 3 փ., Նոր Թ. 4 փ., Նոր Թաղ. ,Չարենցի ,Չարենցի 7 փակ. ,Պահլավունյաց, Պահլավունյաց 1 փակ. ,Պահլավունյաց 3 փակ. ,Պահլավունյաց 4 փակ.,Պահլավունյաց 4 փ., Օրբելի Եղբայրների ,Օրբելի Եղբայրների Նրբանցքի ջրամատակարարումը:
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ Գառնու պոմպակայանում վթարի վերացման աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. նոյեմբերի 06-ին ժամը 10:00-ից մինչև նոյեմբերի 7-ը ժամը 10:00-ն կդադարեցվի Երևանի հետևյալ տարածքների ջրամատակարարումը՝
Նուբարաշեն վարչական շրջանը ամբողջությամբ,
Շենգավիթ վարչական շրջանի՝ Արշակունյաց 36-330 համարների , Գ. Նժդեհի, Բագրատունյաց, Շահամիրյան, Ֆրունզեի, Մայիսի 9, Մխչյան, Կոտովսկու, Մուսայելյան, Պատկանյան, Կողբի, Լ.Խաչիկյան, Մադոյան, Արագածի, Օդեսայի, Բայդուկովի, Հրազդանի, Սմբատ Զորավարի, Ղարիբջանյան, Եղբայրության, Մանթաշյան, Գորգագործների, Մանանդյան, Շևչենկոյի, Նիզամու, Մասիսի, Զ․Եսայան, Հ․Հովսեփյան փողոցների և նրբանցքների,  Վերին Շենգավիթ թաղ. 1-ին, 2-րդ, 10-րդ, 11-րդ փողոցների ու նրբանցքների, Սևանի փողոցի և նրբանցքի,  Արին-Բերդի փողոցի և նրբանցքների, Արցախի 4-րդ նրբանցքի, Արտաշիսյան 40-80, Չեխովի 1-50, Եղ.Թադևոսյան 1-20, Ս․Տարոնցի 1-10 համարների և նրբանցքների, Ներքին Շենգավիթ և Նորագավիթ թաղամասերի, իսկ վարչական շրջանի մյուս հատվածներում կդադարեցվի 3-ից բարձր հարկերի ջրամատակարարումը,
Էրեբունի  վարչական շրջանում  կնկատվի ջրի ճնշման անկում: