Բիզնես վարկի նոր, շահավետ առաջարկ ԱրարատԲանկից․ «Արի մեզ մոտ»
ԱրարատԲանկը շարունակում է հանդես գալ նոր պրոդուկտներով, բիզնեսի և տնտեսության զարգացմանն ուղղված մրցունակ առաջարկներով։
Բանկը մեկնարկում է նոր ակցիա՝ ներկայացնելով շահավետ առաջարկ իրավաբանական անձանց և անհատ ձեռնարկատերերի համար։
Մինչև սթ դեկտեմբերի 30-ը գործող ակցիայի շրջանակներում իրավաբանական անձինք և անհատ ձեռնարկատերերը կարող են դիմել նոր դրամային բիզնես վարկի համար՝ օգտվելով վարկի տրամադրման շահավետ պայմաններից՝ առաջին տարվա համար 10% անվանական տոկոսադրույք և 12 ամիս մայր գումարի մարման արտոնյալ ժամկետ։ Փաստացի տոկոսադրույքը՝ սկսած 11.8%-ից։
Ակցիան լավ հնարավորություն է նաև ավելի ցածր տոկոսադրույքով տեղափոխել գործող բիզնես վարկն ԱրարատԲանկ՝ այլ ֆինանսական կազմակերպություններից։ Իրավաբանական անձինք և անհատ ձեռնարկատերերը հնարավորություն ունեն մինչև 1,5 մլրդ ՀՀ դրամ, առավելագույնը՝ 10 տարի ժամկետով ներդնել բիզնեսի զարգացման և ընդլայնման մեջ՝ իրականացնելով կայուն բիզնես ունենալու իրենց տեսլականը։
Վարկատեսակը թույլ է տալիս համալրել շրջանառու միջոցները, ձեռք բերել հիմնական միջոցներ, իրականացնել շինարարական աշխատանքներ, կատարել կապիտալ ներդրումներ, մարել կրեդիտորական պարտքը և իրականացնել ընթացիկ ծախսեր։
Ակցիայի մանրամասներին ծանոթանալու համար այցելեք ԱրարատԲանկի ցանկացած մասնաճյուղ կամ զանգահարեք +374 10 59 23 23: