«Ուղղությունն ընտրում ես դու»․ նոր ակցիա ԱրարատԲանկի Mastercard Word Travel քարտապանների համար
Միանալով ՀՀ բանկային ոլորտում ԱրարատԲանկի աննախադեպ առաջարկին՝ կարող եք մասնակցել, հաղթել և ընտրել ճամփորդության ուղղությունը։
ԱրարատԲանկը Mastercard-ի հետ համատեղ մեկնարկում է նոր ակցիա «Ուղղությունն ընտրում ես դու» Mastercard World Travel քարտապանների համար։ Ակցիային մասնակցելու համար նոյեմբերի 1-ից մինչև դեկտեմբերի 31-ը իրականացրե՛ք առնվազն 10 անկանխիկ գործարք Mastercard Word Travel քարտով։
Յուրաքանչյուր 10 անկանխիկ գործարքի համար ստացե՛ք ակցիայի մասնակցության 1 կտրոն և հնարավորություն շահելու 5 ուղևորության փաթեթներից մեկը՝ նախատեսված երկու հոգու համար։
Ակցիայի ամփոփմանը կարող եք հետևել ԱրարատԲանկի ֆեյսբուքյան էջում ուղիղ հեռարձակմամբ՝ 2026թ․ հունվարի 15-ին։ Հաղթողները կընտրվեն պատահականության սկզբունքով։
Արշավի մասին մանրամասներին, ներառյալ արշավի ընթացքում որպես անկանխիկ գործարք չդիտարկվող վճարումներին ծանոթացեք այստեղ։
Ակցիային մասնակցելու և այս բացառիկ հնարավորությունից օգտվելու համար կարող եք պատվիրել Mastercard Word Travel քարտը նաև առցանց՝ հետևյալ հղումով։
Ճամփորդական քարտերի լավագույն առաջարկին և առավելություններին ծանոթացեք այստեղ։