Սերտել պատմության դասերը՝ ըստ էության այն է, ինչ ես անում եմ անընդհատ և դա պատճառներից մեկն է, որ մենք այսօր զարգացման, ոչ թե գոյատևման օրակարգի մեջ ենք. ՓաշինյանՏեսանք իրենց բարենորոգածը՝ իրենք սաղ լափեցին, անտուն-անտեղ արցախցուն թողեցին 40 հազար դրամի հույսինՆիկոլը թամամ խաչակնքվել չգիտի.էնքան անթասիբ ենք,թույլ ենք տալու Վեհափառի հետ էդ կերպ վարվի՞ ՔԿՀ-ների բարդակը վերացրեք․ վաղը, մյուս օր դուք եք էնտեղ նստելու, ճաշ ուտելու․ պահեստազորի փոխգնդապետՊարտադիր առողջության ապահովագրությունը Հայաստանում՝ ռիսկեր և չլուծված խնդիրներ«Այ անթասիբ, թաթերդ հեռու մեր սրբություններից». Ռուզաննա Ստեփանյանը՝ ՓաշինյանինԿաթողիկոս հանելու և նոր կաթողիկոս նշանակելու իրավունք ունի՞ ՓաշինյանըՄիջազգային փաստաբան Ռոբերտ Ամստերդամի հայտարարությունը Մասնակցելու ենք ընտրություններին, որ ժողովուրդը իրական այլընտրանք ունենա․ Ավետիք ՉալաբյանԱրարատԲանկն արժանացել է Mastercard-ի «Excellence in Strategic Marketing մրցանակին Ակցիա դատախազության դիմաց՝ ի պաշտպանություն ԿաթողիկոսիՉկա որևէ իրավական պետություն, որտեղ քրեական գործ հարուցվի հաղթանակած գեներալի կամ հոգևոր առաջնորդի նկատմամբ.«Համահայկական ճակատ» շարժման անդամ Ի՞նչ կասեք Փաշինյանին, եթե ձեր դիմաց դուրս գաՈւմ վարչապետը ասում է «ֆաս», բոլորը գնում են այդ ուղղությամբ․ Նաիրա ԳևորգյանՄենք միանշանակ հաղթելու ենք ընտրություններում․ «Ուժեղ Հայաստան»Կարևոր է ունենալ որակյալ մեծամասնություն. մեր ուժը նաև ներքին անկեղծության և մաքրության մեջ է. Դավիթ ՂազինյանԻ տարբերություն հայաստանյան պաշտոնյաների և իրենց երեխաների` Սարգիս Կարապետյանը շրջում է Երևանում առանց թիկնապահների․ Ալեքսանյան ՔՊ ներքին ընտրության արդյունքները շոկի են մատնել խմբակցության պատգամավորներին Սենց բան չեմ տեսել, որ իշխանությունը հայտարարի, թե «3մլն մարդու գրպան են մտել», բայց 7 ամսից ավելի որևէ քրգործ չհարուցվի. գնալու են ՀԷՑ-ը գերակա շահ ճանաչելու ճանապարհով. Ղազինյան Թոշակառուներին ստիպում են գնալ առևտրային տարածքներ և հետվճար «վաստակել»․ Հրայր Կամենդատյան
Կարևոր է ունենալ որակյալ մեծամասնություն. մեր ուժը նաև ներքին անկեղծության և մաքրության մեջ է. Դավիթ Ղազինյան
Լրագրողների հետ զրույցում «Ուժեղ Հայաստան» կուսակցության անդամ Դավիթ Ղազինյանը անդրադարձավ կուսակցության ուժերին, մարզերում գործունեությանը և քաղաքական իրավիճակին.
«Նախ՝ անկեղծ ասում եմ, մեր թեկնածուի վերաբերյալ հայտարարությունների հիման վրա հաղթելու հստակ համոզմունք ունենք։ Սակայն կարևոր է ունենալ որակյալ մեծամասնություն՝ թեկնածուին առնչվող հարցերը լուծելու համար։ Մարզերում մեր գործունեությունը շարունակվում է, և հանդիպումներից հետո տեսնում ենք, որ մարդիկ բաց են, լսելի են իրենց իրական կարծիքները։ Մեր ուժը նաև ներքին անկեղծության և մաքրության մեջ է։ Այս իշխանությունը թույլ է, չի գործում ուժեղ կերպով, ինչը ցույց է տալիս վերջին օրերի պատմական իրադարձությունները, օրինակ՝ Վեհափառի նկատմամբ դատարանի քայլերը և աննախադեպ արգելքները արտասահման մեկնելու համար։
Այս իրավիճակները ժողովուրդը սկսում է հասկանալ, և դա ուղղակի ցույց է տալիս իշխանության թուլությունը։ Վերջում նաև ընդգծեց, որ հունիսի 8-ին այս իշխանությունը չի լինելու, և՝ հարգելով ժողովրդի ընտրությունը, հնարավոր է միայն, որ նրանք հայտնվեն ընդդիմության դերում, ինչը նրանց համար շատ փոքր հնարավորություն կլինի»,- ասաց Ղազինյանը։