Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երևանում և 5 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 14-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Նորքի 13փ. 99-155; 15փ. 1-49; 17փ. 50-105 սեփական տները, Նորքի 17 փողոցի 2-րդ նրբ. 2-22Ա սեփական տները, Նորքի 1, 9, 11 փողոցների սեփական տները, Վնասվածքաբանության, օրթոպեդիայի և վերականգնողական կենտրոնը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Նորքի 7 և 9 փողոցների սեփական տները, Նորքի 6-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Ս.Խանզադյան փողոցի և Նորք թաղամասի սեփական տները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Ն.Ստեփանյան փ. 44/4 շենքը, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Բաղյան 1-ին նրբ. 1, 2 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Մառի նրբ. 8 շենքը, Ավան՝ Չարենցի թաղ. 16, 17 շենքերը, Աճառյան փ. 24 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-16:00 Խորենացի փ. 215, 217, 219 սեփական տները,
11:00-17:00 Թումանյան փ. 2, 4, 6, 10, 12 շենքերը, Հերացու փ. 18-24 շենքերը, Մյասնիկյան պող. 2-4 սեփական տները, Այգեստան 11փ. 1-4 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 34/1, 34/2, 36Բ, 36Գ շենքերը, Փափազյան փ. 16ա, 16բ շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 45/1, 47/1, 49 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մ.Ավետիսյան 1, 2 փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արամ Խաչատրյան փ. 24 շենքը և սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բակունցի փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորաշեն թաղ. 29, 30, 31 շենքերը, Սվաճյան փ. 20, 22 շենքերը, Սեբաստիայի փ. 22/1, 22/3, 22/3, 24,26,28 շենքերը, Մարգարյան փ. 41 շենքը, Մարգարյան փ. 15 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,Գարեգին Նժդեհի փ. 29, 29/3, 36ա, 31/36, 36/3 շենքերը, Մադոյան և Հրազդան փողոցների սեփական տները, Կատովսկի փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,