Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երևանում և 7 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 26-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Նոր Խարբերդ 7-14 փողոցները, Անդրֆեդերացիայի 1փ. 11 սեփական տունը, Գլինկայի 1-ին նրբ. 8-17 սեփական տները, Լիսինյան փ. 28-91 սեփական տները, Միչուրինի փ. 2, 4, 6, 6Ա սեփական տները, Սասունցի Դավթի փ. 8-16 սեփական տները, թիվ 16 դպրոցը,
11:00-15:00 Երկաթուղայինների 5, 6, 7, 8, 9 փողոցները, Ծարավ Աղբյուրի փողոցի շենքերը եւ սեփական տները, եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Տպագրիչների փ. 3, 8 շենքերը, Հանրապետության փ. 62, 62ա շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հանրապետության փ. 32, 59, 58 շենքը, Վարդանանց փ. 10-16 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ֆիրդուսի փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մայիսի 9 փողոցի 21-64 տները, Գարեգին Նժդեհի փ. 42, 44, 48 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սեբաստիայի փ. 78, 80 շենքերը, Ծերենցի փ. 3 շենքը, Շահումյան 9փ. 1, 3 շենքերը, Դավիթաշեն 4-րդ թաղ. 12, 13, 15 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խաչատրյան փ. 1-4 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հակոբյան փ. 10, 12 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հ.Էմին փ. 2/1, 2/2, 4 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 34, 36, 38 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կամարակ 1-ին նրբանցքի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 1, 3 շենքերը, Գայի պող. 1/1 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք-Մարաշ՝ Նորքի այգիներ փ. 25 սեփական տունը, Արմենակյան փ. 36-40 սեփական տները,