Երկար ժամանակով լույս չի լինելու
"Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր" փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 14-ին կանխարգելիչ աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն' Երևան քաղաքում՝ 10։00-16։00 Երևանի Ճարտարագիտական համալսարանը (Պոլիտեխնիկ), Ամիրյան փ. 27 շենքը և ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նազարբեկյան փ. 14 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 28Ա, 30 շենքերը, Վ. Փափազյան փ. 17, 17Ա շենքերը, Հր. Քոչարի փ. 25 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 13, 15, 16 /1 շենքերը, թիվ 134 դպրոցը, Նոր-Նորքի ոստիկանության բաժինը, Լվովյան փ. 13, 13/7 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Ստեփանյան փ. 11 , 13 շենքերը, Մոլդովական փ. 30, 30/1, 32, 32/1, 3 6, 37/46 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, 11։00-17։00 Լենինգրադյան փ. 42, Սվաճյան փ. 62, Արզումանյան փ. 24, Ֆուչիկի 1-ին նրբ. 6, Մոլդովական փ. 50/4 շենքերը, Մարգարյան 29, Սիսակյան 18վ , Օհանովի փ. 28, Սեբաստիայի փ. 30շենքերը և Կոմիտասի պող. 59/6 շենքը: Սպառած էլեկտրաէներգիայի, անջատումների, Ձեր իրավունքներին կամ պարտականություններին վերաբերող, ինչպես նաև այլ հարցերի առնչությամբ կարող եք զանգահարել Երևան քաղաքի բնակիչները 1-80 և 0 8000 0 180 և մարզերի բնակիչները 0 8000 0 180 շուրջօրյա գործող հեռախոսահամարներով: