«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 22-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը' Երևանում՝ 11:00-17:00 Լալայանց փ. 47ա, Մաշտոցի պող. 33/1, Նալբանդյան փ. 25/14, Աբովյան փ. 39 շենքեր, Այգեստան 11 փողոցի սեփական տներ մասնակի, Թումանյան փ. 32, 34 շենքեր, Տերյան փ. 42 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կասյան փ. 4 շենք, Ռուբինյանց փ. 17/1, 17/2, 19, 19/1, 19/2, 21, 21/1, 47/1 շենքեր, Ա.Ավետիսյան փ. 67, Ռուբինյանց փ. 5, 7, 9, Դրոյի փ. 8-8/2, 10, 12 շենքեր և սեփական տներ, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ծարավ Աղբյուրի փողոցի սեփական տներ, Քանաքեռ 17 փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,Նազարբեկյան փ. 8, Շիրազի փ. 18, Բաբաջանյան փ. 49/1, 51/1, 53/1շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Մանկական վերականգնողական կենտրոն, Մանթաշյան փողոցի սեփական տներ, Վերին Շենգավիթ 11 փողոցի սեփական տներ, Գարեգին Նժդեհի փ․42, 44, 48 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բուռնազյան փ. 22-59 սեփական տներ, Բուռնազյան փ. 1-ին նրբ. 1-15 սեփական տներ, Միչուրինի փ. 5 շենք և 6-12 /զույգ/ սեփական տներ, Սուվորովի փ. 2-15, 5, 5Ա սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորքի 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 21/2 շենք, Նոր Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 12, 32/1 շենքեր, Գալշոյան փ. 26 շենք, Նոր Նորքի 6-րդ զանգ.՝ Լևոն Սարգսյան փ. 3 ( Շոպրոնի 1 նրբ. 6) շենք, Շոպրոնի փ. 6 շենք, Շոպրոնի 2-րդ նրբ. 4 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորքի 8-րդ զանգ՝. Մինսկի փ. 19 շենք, Ավան՝ Չարենցի թաղ․11, Սայաթ Նովա թաղ․ 5 շենքեր, Աճառյան փ. 18, 16, 35 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան Առինջ՝ Տաշքենդի նրբ․ 13 (2/10) շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կոտայքի մարզում՝ 10։00-16։00 Եղվարդ համայնքի Շահումյան և Սպանդարյան փողոցներ, Կալեր թաղամաս և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Տավուշի մարզում՝ 11։00-12։00 Հաղարծին գյուղ մասնակի: Սպառած էլեկտրաէներգիայի, անջատումների, Ձեր իրավունքներին կամ պարտականություններին վերաբերող, ինչպես նաև այլ հարցերի առնչությամբ կարող եք զանգահարել 1-80 և 0 8000 0 180 շուրջօրյա գործող հեռախոսահամարներով: