Երկար ժամանակով լույս չի լինելու մարզերում և Երեւանում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 16-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Ֆրունզեի փ․ 6/1, 8/1 շենքեր, Բագրատունյաց պող․ 28 շենք, Սունդուկյան փ. 15/4 շենք, Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 38, 40, 42, 43/1, 44, 44/1, 46/2, 44/2, 44/3, 44/4, 46, 46/1, 48, 48/1, 48/2, 48/3, 50, 50/1, 50/2, 50/4, 50/5, 54, 56, 58 շենքեր, թիվ 139 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Աթոյան փ. 122-185 սեփական տներ, Նոր Արեշ 12փ. 146-192 սեփական տներ և 14փ. 40 շենք,
11:00-17:00 Կաշեգործների փողոցի սեփական տներ, Հ․Հովհաննիսյան, Մարկվարտի փողոցների սեփական տներ, Աէրացիա թաղ. 1, 1/1ա, 2, 2/1ա, 3, 3/1 շենքեր, Մանթաշյան փ․ 4/1, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7 շենքեր, Մանթաշյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Համբարձումյան փ. 8 շենք, Լեփսիուսի փ. 25 շենք, Բաղրամյան պող. 79ա շենք, Բաղրամյան պող. 89 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բուսաբանական, Գերցենի, Էմինեսկու փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ն.Զարյան, Բուդաղյան փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-13։00 “Անտառտնտեսություն” բնակավայր և հարակից հանրային ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11:00-16:00 Եղվարդ քաղաք՝ Թումանյան, Չարենցի, Շիրակի փողոցներ մասնակի, Զին/կոմիսարիատ, Դատարան, Սոցիալական Ապահովության ծառայություն, Զբաղվածության Կենտրոն, թիվ 1 ավագ դպրոց, Կենցաղի շենք,
11։00-17։00 Եղվարդ քաղաք՝ Սաֆարյան, Արա Գեղեցիկի, Նոր Թաղ, Նար-Դոսի փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ձորաղբյուր, Գեղաշեն, Բալահովիտ, Ներքին Պտղնի գյուղեր մասնակի, Ջրվեժ՝ Մայակ թաղամաս մասնակի, Գառնի գյուղ մասնակի,
11:00-15:00 Դիլիջան քաղաք՝ Անդրանիկի թաղամաս, Գորկի փողոց և Շամախյան թաղամաս մասնակի: