10:00-13:00 Արցախի փ. 15, 50, 51, 52 սեփական տներ, Երկաթուղայինների 1, 2, 3, 4 փողոցներ (1-24 ս/տ),
11:00-15:00 Նոր Արեշ 26փ. 77-106սեփական տներ, Դիմիտրովի 3, 4, 5 նրբ. 19-41 սեփական տներ,
11:00-17:00 Ուլնեցի 1 փակ. 1-6 շենքեր, Ուլնեցի 2 փակ. 1-6 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ուլնեցի 3 փակ. 1-6 շենքեր, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Պ.Սևակի փ. 2 շենք, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ֆանարջյան, Հասրաթյան փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ծարավ Աղբյուրի փողոց սեփական տներ, Քանաքեռ 16փ. սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ֆանարջյան 2 նրբանցքի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Լեփսուսի փ. 25 շենք, Չեխովի փ․11, 12, Շևչենկո փ․ 7, Մանթաշյան փ․ 42, 50 շենքեր, Գ․Նժդեհի փ․ 28, 30, 30/1, 30/2 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, “Ա․Հայրապետյան” ԱՁ, “Հայրենիք” արտադրական կոոպերատիվ, “Տելեկոմ Արմենիա” ՓԲԸ, “Երքաղլույս” ՓԲԸ, “Հայբիզնեսբանկ” ընկերություն, “ՄՏՍ Հայաստան” ՓԲԸ, “Ջրային կառույցներ” ՓԲԸ, “Աբսեո-Արտ” ՍՊԸ, քաղ․ ”Կ․Մկրտչյան”, “Գոռ Նան” ՍՊԸ, քաղ․ ”Դ․Սարգսյան”, քաղ․ ”Բ․Կարնազյան”, քաղ․ ”Ա․ Զարգարյան”, քաղ․ ”Ա,Սահակյան”, “Կանաչապատում և շրջակա միջավայր” ՍՊԸ, “Սեքյուրիթի Ղրիմ” ՍՊԸ,