«ՀԷՑ»-ը տեղեկացնում է. Երկար ժամանակով լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 6-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-16:00 Արցախի փ. 1, 1Բ շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Դավթաշեն 4-րդ թաղ․ 7, 8, 9, 10, 11 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ներքին Չարբախ 3, 5, 6, 12 փողոցների սեփական տներ, Ներքին Չարբախ 2, 8, 9 փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ներքին Չարբախ 3-րդ նրբանցքի; 5-րդ փողոցի և 12 փողոցի 2-րդ նրբանցքի սեփական տներ,
11։00-17։00 Գեղաշեն, Բալահովիտ և Գառնի գյուղեր մասնակի.
11:00- 16:00 Զառ, Սևաբերդ գյուղեր և հարակից տարածքներ,
10։30-15։30 Նոր Արտամետ և Նոր Գեղի համայնքներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Վիվասել-ՄՏՍ» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայաններ, «Տիգորբո», «Օզեմ», «Գ․Կարապետյան», «Հ․Խաչատրյան», «Հ․Ավագյան», «Կլուբնիչնայա Պոլյանա», «Տ․Դադայան», «Քեյ Ընդ Ջի Գրուպ», «Ս․Ղասաբյան» ՍՊԸ-ներ,
10։00-16։00 Քասախ համայնք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Գրանիտ ԴՁ» ՍՊԸ, Քասախի Զին/մաս, Ծիրանանոց թաղամաս, «Լուսին» ՍՊԸ և Նևրոզների կլինիկա,
13։00-16։00 Սևան քաղաք՝ Ցամաքաբերդ թաղամասն ամբողջությամբ, Գոմաձոր թաղամաս մասնակի, Բուսաբանական այգի, «Սևան ՆԵ», «Իշխան», «Գևորգյան Քոլեթ», «Մերպո», «Ալեքս Գրիգ» ՍՊԸ-ներ, «ԲԷՑ-ի Արևելյան» մասնաճյուղ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,