«Գազպրոմ Արմենիա» ՓԲԸ-ն տեղեկացնում է, որ պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով հուլիսի 6-ին՝ ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 18:00-ն, կդադարեցվի Գեղարքունիքի մարզի Ճամբարակ քաղաքի Տիգրան Մեծի, Բաղրամյան, Պ.Սևակի, Գ.Նժդեհի, Սեպտեմբերի 21-ի, Զորավար Անդրանիկի, Բայրոնի, Չարենցի, Կոմիտասի, Տերյան, Իսակովի, Թումանյան, Մաշտոցի, Ս.Չիլինգարյան, Իսահակյան, Օգոստոսի 23-ի, Գետափնյա, Սարալանջի փողոցների, Լեոյի նրբանցքի, Վահան գյուղի գազասպառողների, «Ուրսա մաժոր», «Տիգարելլ» ՍՊԸ-ների ԱԳԼՃԿ-ների, սեփականատեր Արսեն Նադարյանի, «Տիգրան Շահնազարյան» ԱՁ-ի, Ճամբարակի թիվ 3 մանկապարտեզի, Ճամբարակի հրշեջ փրկարարական ջոկատի, Ճամբարակի «Սոցիալական Երկխոսություն» ԱԿ-ի գազամատակարարումը:
Պլանային աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով հուլիսի 6-ին՝ ժամը 10:00-ից մինչև ժամը 14:00-ն, կդադարեցվի նաև Կոտայքի մարզի Վերին Պտղնի համայնքի Նորավան թաղամասի գազասպառողների գազամատակարարումը: