«ՀԷՑ»-ը տեղեկացնում է. Լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 13-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Ձորափ 40 շենքի բնակիչ բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան Առինջ 2-րդ միկրո.՝ Տաշքենդի նրբ. 1, 3, 5, 1/5, 2/3, Տաշքենդի փ. 14, 16, 18, 20, 22, 24 շենքեր, թիվ 139 դպրոց, Առինջ գյուղ՝ Դուրյան, Տերյան թաղամասերի սեփական տներ, Ն․ Սաֆարյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորքի 8-րդ զանգված 2-րդ շրջան 3 շենք,
11:00-16:00 Արցախի փ. 20, 20/1, 20/2, 22, 10, 10ա, 12 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Իսակովի պող. 42/2 շենք, Նորաշեն թաղ. 41, 43, 44 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Նորք՝ 9-րդ փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Զարյան փողոցի սեփական տներըև հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կոմիտասի պող․ 3-7/1 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բակունցի, Գյուլբենկյան փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,Շարուրի փ․ 7, 7/1, 7/2, 7ա, 8, 9, 10 շենքեր, Շարուրի փ ․ 26, 28, 28ա, 28բ շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, քաղ․ “Կ․Մկրտչյան”, “Գոռնան” ՍՊԸ, քաղ․ “Դ․Սարգսյան”, քաղ․ “Բ․Կարնազյան”, “Ջրային Կառույցներ”, քաղ․ “Ա․Զարգարյան”, քաղ․ “Ա․Սահակյան”, “Կանաչապատում և շրջակա միջավայրի պաշպանություն” համայնքային ոչ առևտրային կազմակերպություն (ՀՈԱԿ), “Սեքյուրիթի Ղրիմ” ՍՊԸ, “Երքաղլույս” ՓԲԸ,