«ՀԷՑ»-ը տեղեկացնում է. Լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 15-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նոր Նորք 7-րդ զանգ.՝ Կարախանյան փ. 18, 19, 20, 21, 22, 42, 43, 45 շենքեր, Ավետիսյան փ. 8, 13, 23, 24, 25, 26, 27, 44, 46, 59 շենքեր, Խորենացի փ. 1, 2, 3, 28, 29, 30, 39, 40, 41 շենքեր, թիվ 21 մսուր-մանկապարտեզ, Սարգսաշեն թաղամասի սեփական տներ, Դավիթ Բեկ փողոցի հարակից սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք՝ 9-րդ փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, «Էրեբունի պլազա» հյուրանոց, Կոնդ թաղամասի 14-52, Ռուսթավելի փ. 1-59, 104, 112, 116, Ֆրիկի փ. 1-19, Թափառաշրջիկների փ. 1, 2, 12, Սուրբ Հովհաննեսի փ. 1-19 սեփական տներ, Այգեստան 11փ. 34-101 սեփական տներ, Հերացի փ. 2, 2ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Շարուրի փ․ 5/5 շենք,
11:00-17:00 Կոմիտասի պող. 54 շենք, Սունդուկյան փ. 15/4 շենք և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Շարուրի փ․ 2, 2ա, 4 շենքեր, Շիրակի փ․ 2/2, 2/3, 2/4, 2/6, 2/8, 2/10, 2/12, 12, 14 շենքեր, Արագածի փ․ 26 և Մայիսի 9-ի փ․ 51 շենքեր, Արագածի փողոցի սեփական տներ, Արտաշիսյան փ․ 81 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
12:00-16:00 Սասնա Ծռեր փ. 2 շենք, Րաֆֆու փ. 57, 59 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Ար և Ար դիզայն քնսթրաքշն», “Ադամիուս” ՍՊԸ-ներ, քաղ․ “Զ․Բաղդասարյան”, “Դիօկսիդ”, “Էմ Ջի գրուպ ՍՊԸ-ներ,