Երկար ժամանակով լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 16-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևան քաղաքում՝
10:00-16:00 Արցախի փ. 138 սեփական տուն, Արցախի փ. 32Ա, 32Բ շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Սարմի փ. 103 սեփական տուն, Արամի փ. 72, 74, 76 շենքեր, Արմենակյան փ. 1-67 սեփական տներ, Նորքի Այգիներ թաղ. 301-305 սեփական տներ, Այգեստան 11փ․ 11-61 սեփական տներ, Հերացու փ. 10-16 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան՝ 4, 6, 7 փողոցների սեփական տներ, Ավան՝ 4-րդ փողոց 2-րդ, 3-րդ նրբանցքների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Արցախի փ. 14, 14Ա, 18,18Ա, 24/1, 26 շենքեր,
11:00-17:00 Սունդուկյան փ. 1 շենք, Բուդաղյան և Զարյան փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արշակունյաց պողոտայի սեփական տներ, Շենգավիթի զինվորական կոմիսարիատ, Արմեն Տիգրանյանի անվան երաժշտական դպրոց, ատամնաբուժարան, Բագրատունյաց պող․ 8, 10 շենքեր, Շարուրի փ․ 1, 3, 5ա, 5/5, 5/5ա, 13, 15 շենքեր, Շարուրի փողոցի ոչ բնակիչ-բաժանորդ (447 օբյեկտ), քաղ․ “Ա․Հովեյան”, Շիրակի փ․ 1-ին նրբ․ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 7, 9 և 2-րդ նրբ․ 14 շենքեր, Նորագավիթ 1, 9 փողոցների սեփական տներ, Նորագավիթ 9 փողոցի 1, 2 նրբանցքների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր-Նորք՝ Դավիթ Մալյան փ. 8 (13) շենք, Նորք՝ 7-րդ փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Հաղթանակ թաղ․ 1, 2, 3, 4 փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,