Խոշոր հարկատուների առանցքային դերը ՀՀ պետական բյուջեում Մարթա Կոսը մարտի 19-20-ը կայցելի Հայաստան Սպասվում է կարճատև անձրև. օդի ջերմաստիճանը կնվազի Ինձ են դիմել «Համահայկական ճակատ» շարժման կազմում գործող համանուն կուսակցության և «Ժողովրդական աշխարհազոր»-ի մի խումբ մեր հայրենակիցներ. Արշակ ԿարապետյանՎերադարձնենք լավատեսությունը հայ գյուղացուն. այգիներում չմթերված բերք չի՛ մնալու. տեսանյութՈւկրաինայի հարցով եռակողմ բանակցություններն այս պահին գտնվում են այն փուլում, որը հանրային քննարկում չի նախատեսում. Պեսկով Եթե Ռուսաստանի կողքին լինի ՆԱՏՕ-ի անդամ երկիր, սպшռնալիքը կլինի մշտական. Մեդվեդև ԱՄՆ զինnւժը դիրքավnրվում է Իրանին հնարավոր հшրվածներ հասցնելու համար. The New York Times ԱրարատԲանկի գլխավոր հովանավորությամբ տեղի ունեցավ ԿարդաLove 5-րդ հոբելյանական փառատոնը Հրդեհ է եղել երևանյան սննդի կետերից մեկի նկուղային հարկում Որոշ ժամանակ գազ չի լինի Պետական պարտքի բեռը ՀՀ քաղաքացիների ուսերին է. Նաիրի Սարգսյան ԱՄՆ-Իրան հարաբերությունները հասել են եռման կետի Երևանը վերածվել է 30-ականների Չիկագոյի Մոսկվան կոշտ զգուշացում է անում երկաթուղու հարցով Կառուցելու ենք առաջադեմ, տեխնոլոգիական և մարտունակ բանակ․ Ավետիք ՔերոբյանԻրականում ավագ դպրոցում սովորելը պիտի բարդ լիներ, որ հետո շրջանավարտները հանգիստ ընդունվեին բուհեր. Մենուա ՍողոմոնյանԿրթությունն ու մշակույթը` Սամվել Կարապետյանի ուշադրության կենտրոնում Մշակույթը մեր ազգային ինքնության հենասյուներից է․ Աննա ԿոստանյանԳերմանիումը կդարձնի պերովսկիտային մարտկոցները տիեզերքին համապատասխան
Երկար ժամանակով լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 19-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Թումանյան փ. 5, 5ա, 7, 9, 9ա շենքեր, Հանրապետության 2-րդ նրբ․19 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք՝ 7-րդ փողոցի սեփական տներ,
11:00-15:00 Ռոստովյան փ. 50-74 սեփական տներ, Նոր Արեշ 3փ. 13-30; 24-40; 14փ. 3-37; 16փ. 1-40 սեփական տներ, Դմիտրովի փ. 1-11; 38-74 սեփական տներ,
11:00-17:00 Հ.Քոչարի փ. 16, 16/1, 171 շենքեր, Հ.Քոչարի փ. 27, 27ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արծրունի փ. 70/1, 78/3, 88 շենքեր, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Փափազյան փ. 12 շենք, Փափազյան փ. 16, 22-22/3, 22ա, 24 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կոմիտասի պող. 23/3, 23-25, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 շենքեր, Կոմիտասի նրբանցքի սեփական տներ, Ա.Խաչատրյան փ. 22, 22ա, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 31/1, 33/1, 33/2 շենքեր, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ա.Խաչատրյան փ. 24-26 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա.Խաչատրյան 1-ին նրբանցքի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ռիգայի, Հ.Սահյան, Փափազյան փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Փափազյան 2-րդ նրբանցքի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Վրացական փ. 7 շենք, Զարյան փ. 3, 4 շենքեր, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Էմինի փ. 82, 92/1, 92/2 շենքեր, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կովկասյան փողոցի սեփական տներ, Վրացական փ. 9 շենք, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արագածի փ․93, 93/ա շենքեր, Արագածի փողոցի սեփական տներ, Շարուրի փ․5ա, 5/5, 5/5ա, 13, 15 շենքեր, Շիրակի փ․2-րդ նրբ․1 շենք, Շիրակի փ․16, 18 շենքեր, Արարատյան փ․62/1, 62/2 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավթաշեն 2-րդ թաղ․ 25, 26, 27, 28 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,