«Ձեռնարկությունների ինկուբատոր» հիմնադրամի և «Ֆիլիպ Մորրիս Արմենիա»-ի կողմից հայտարարվում է մրցույթ. մրցանակը՝ 1.440.000 ՀՀ դրամ
Enterprise Incubator Foundation (EIF)-ը հայտարարում է՝
Սիրով տեղեկացնում ենք, որ մեկնարկել է «Ձեռնարկությունների ինկուբատոր» հիմնադրամի և «Ֆիլիպ Մորրիս Արմենիա»-ի կողմից ՀՀ բարձր տեխնոլոգիական արդյունաբերության նախարարության հետ համագործակցությամբ իրականացվող «Լավագույն տեխնոլոգիական լուծումները ոչ տեխնոլոգիական ոլորտներում» մրցույթի հայտերի ընդունումը:
Մրցույթի նպատակն է աջակցել տնտեսության ավանդական հատվածներում հեղափոխություն առաջացնող նորարարական տեխնոլոգիական լուծումներ մշակող ընկերություններին և թիմերին:
Մրցույթում հաղթող ճանաչված գաղափարների և լուծումների հեղինակները կստանան մրցանակ շուրջ 1.440.000 ՀՀ դրամի չափով (ներառյալ՝ հարկերը, տուրքերը և այլ պարտադիր վճարները):
Մանրամասների համար այցելեք այստեղ՝
We are happy to announce the launch of the “Best tech ideas and solutions in non-tech” competition which is implemented by the Enterprise Incubator Foundation and Philip Morris Armenia in partnership with the Ministry of High-Tech Industry of the RA.
The aim of the competition is to support companies and teams working on innovative tech solutions that make a revolution in the traditional sectors of the economy.
The authors of the winning solutions and ideas will receive a prize of about 1,440,000 AMD (including taxes, duties and other mandatory payments).