ՀՀ հետազոտական ինստիտուտների ու բուհերի հետազոտական թիմերը հրավիրվում են ներկայացնելու իրենց առաջարկները Հետազոտական աշխատանքների ֆինանսավորման ծրագրին
Հայտարարություն.
ՀՀ հետազոտական ինստիտուտների ու բուհերի հետազոտական թիմերը հրավիրվում են ներկայացնելու իրենց առաջարկները Հետազոտական աշխատանքների ֆինանսավորման ծրագրին:
Ծրագրի հիմնական նպատակն է տրամադրել ֆինանսավորում և համակարգված օժանդակություն տարբեր հետազոտական թիմերին՝ ինստիտուցիոնալ հարաբերություններ հաստատելով հետազոտական ինստիտուտների և բուհերի հետ։
Հետազոտական աշխատանքների ֆինանսավորման ծրագիրն իրականցվում է «Ձեռնարկությունների ինկուբատոր» հիմնադրամի կողմից՝ PMI Science-ի աջակցությամբ։
Մանրամասների համար այցելեք՝ https://bit.ly/3pcXKIV
Research teams from universities and research institutes of the Republic of Armenia are invited to submit proposals for the Faculty Research Funding Program.
The main goal of the Program is to provide funding and systemic support to various research teams by building institutional relationships with research institutions and universities.
Faculty Research Funding Program is implemented by Enterprise Incubator Foundation (EIF) with support of PMI Science.