Փետրվարի 10-ին կդադարեցվի էլեկտրամատակարարումը Երևանում և մի շարք մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 10-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Դեղատան փ. 4 շենք, Ագաթանգեղոսի փ. 29, 29/1 շենքեր, Տիգրան Մեծի պող. 6-12 շենքեր, Ադամյան փ. 8-12 շենքեր, Հանրապետության փ. 20, 24 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Շիրազի փ. 34, 38, 40, 44, 48, 46, 50, 52 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Վարդաշեն 9փ. 62ա շենք, Ռոստովյան փ. 36 շենք, Ավան՝ Բրյուսովի թաղ. 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 շենքեր, Դուրյան թաղ․ 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 56, 57 շենքեր, Սայաթ-Նովա թաղ․ 1/1, 1/2, 6, 7, 8, 8/1, 8/2 շենքեր, Չարենցի թաղ․ 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 շենքեր, Իսահակյան թաղ․ 1/1, 1/2, 3/3 շենքեր, Հովհաննիսյան թաղ․ 24/1, 24/2, 24/3, 25/1, 25/2, 27, 28, 29, 50 շենքեր, Նարեկացի թաղ. 31, 32, 33, 37, 44 շենքեր, Առինջ գյուղ՝ Դուրյան թաղամասի սեփական տներ և Ն․Սաֆարյան փողոցի սեփական տներ, Մխիթարյան Միաբանության դպրոց, թիվ 5, 10 մսուր-մանկապարտեզներ, “Երևան Սիթի” սուպերմարկետի շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Խաղաղ Դոնի փ. 23 շենք 9-13 մուտքեր,
11:00-17:00 Արամ Խաչատրյան փ. 30-32 շենքեր և 1-ին նրբ․ 2-4 շենքեր, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ահարոնյան փ. 12/5 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բաղրամյան պող. 6 շենք, Թամանյան փ. 3-5 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Իսահակյան փ. 46, 46/1 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Վարդաշեն 9փ. 2 ա շենք, Սողոմոն Տարոնցի փ. 7/3 շենք, Գր․Արծրունի փ. 28, Վաղարշյան փ. 15, Հր.Քոչարի փ. 15 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,