«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարի վերացման աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. փետրվարի 17-ին ժամը 10:00-ից մինչև փետրվարի 18-ը ժամը 10:00-ն կդադարեցվի Երևանի Արաբկիր վարչական շրջանի՝ Ադոնցի փողոցի 27 համարից ցածր շենքերի և անհատական տնատիրությունների, Ազատության 25 շենքի, Արղության, Ղափանցյան, Մալխասյանց, Արաբկիր 17, 19, 21, 23, 25, 27 փողոցների, Գրիբոյեդովի փողոցի՝ իր նրբանցքներով, Վրացական 4, 6, 7, 9, 15 համարների և 2-րդ, 4-րդ նրբանցքների, Վ. Փափազյան 12, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 21, 22, 22/1 համարների և 2-րդ նրբանցքի, Ա. Խաչատրյան 17-33 համարների ու նրբանցքի, Մամիկոնյանց 35-62 համարների և նրբանցքի, Արծրունի 10, 28, 88, 90, 92 համարների, Ռիգայի 2-10 համարների և նրբանցքի,  Հր. Քոչարի 9-177 կենտ համարների, անհատական տնատիրությունների, 14 և 16 շենքերի՝ իրենց կոտորակներով, Սունդուկյան 7, 23, 25, 27, 29, Վաղարշյան 15, 18/1, 22 համարների, Կոմիտասի պող. 12, 14, 16, 17, 23-25/2, 28, 28/1, 29, 29/1, 30, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 37, 38, 38/1, 38/2, 38/3, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 46, 48, 48/1, 50 համարների և 1-ին նրբանցքի, Ն. Զարյան 3-րդ շենքի, անհատական տնատիրությունների և 1-ին նրբանցքի, Ն. Տիգրանյան 1-ին փակուղու  ջրամատակարարումը: