Ժամը 10-ից լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 28-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-14:00 Ս․Տարոնցի փ․ 15, 22, 24, 26, 30, 32 շենքեր, Ս․Տարոնցի նրբ․ 3, 5, 7, 8, 9, 11, 16 շենքեր, Ս․Տարոնցի փ․ 3/1, 7, 7/1 7/2, 7/3 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ե․Թադևոսյան նրբ․ 2, 4, 6, 10 շենքեր, Շենգավիթ ՀՄՄ Մարզադպրոց, քաղ․ Ռ․Մանուկյան, քաղ․ Ա․Սահակյան, ԱՁ Ս․Սարգսյան, քաղ․ Կ․Ղազանչյան, քաղ․ Կ․Սահակյան, քաղ․ Ռ․Հակոբյան, “Կանաչապատում և շրջակա միջավայր” ՍՊԸ, քաղ․ Ա․Հայրապետյան, քաղ․ Ա․Հարությունյան,
11:00-17:00 Էմինի փ. 40, 42, 52 շենքեր, Թավրիզյան փ. 1-45 սեփական տներ, Համո Սահյան փ. 1-24 սեփական տներ, Սև Քարեցի Սաքոյի փ. 1-22 սեփական տներ, Ռուբինյանց փ. 12/1 և Պ․Սևակի փ. 106 շենքեր, Քանաքեռ 2փ․ 1-37 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մայիսի 9-ի փ․ 2, 4/1, 4/2, 4/3 շենքեր, Գ․Նժդեհի փ․ 21 շենք, Վերին Շենգավիթ 1-ին փողոցի սեփական տներ, “Թու Փավ”, “Տե Էս Կա Գրուպ”, “ԱԹԲ”, “Արմենի”, “Մեր տպարանը”, “Ռէյբ” ՍՊԸ-ներ, “Յուքոմ” ՓԲԸ, “ՀայԿազմԳազ”, “Շինարարական մեքենաների մեխանիկա” ՍՊԸ-ներ, “Երկաթբետոն” ԲԲԸ, “Երևանի գինեթթվի գործարան” ՓԲԸ, “Մլ Ինդաստրիալ” ՍՊԸ, “Տաթև” փայտամշակում, “Զոր-Ագատա”, “Դեկորա պրոֆ” ՍՊԸ-ներ, “Կարիտաս Իտալիա” ՓԲԸ, քաղ․ “Ա․Մալազանյան”, “Արման-96” ՍՊԸ, “Վիվասել-ՄՏՍ” ՓԲԸ, “ԳաէրնոՇին”” ՍՊԸ, “Արփա Սևան” ԲԲԸ, “Թի Էս Քնսթրաքշն” ՓԲԸ, “ՀիդրոԷներգոշին” ՍՊԸ, “ՀԱԷԿ-ի Շինարարություն” ՓԲԸ, “Սիլ-Մաազա” ՍՊԸ, քաղ․ “Մ․Չիլինգարյան”, “Անտարես” ՍՊԸ և ենթաբաժանորդներ,
14:00-17:00 քաղ․ “Տ․Նազարյան”, “Տ-Ինդասթրի” ՍՊԸ, “ԷյՓԻ ԷՍԹԻ” ՍՊԸ, “Սեդարա” ՍՊԸ, ԱԿ “Կոնտակտ”, “ԷՄ ընդ Վի” ՍՊԸ, Ներքին Շենգավիթ 9փ․ 2, 3 հանրակացարաններ, Մանանդյան փ․ 41 շենք, Արարատյան փողոցի սեփական տներ, Ներքին Շենգավիթ 9, 11 փողոցների սեփական տներ, Ս․Տարոնցի նրբ․1, 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16 շենքեր, Ներքին Շենգավիթ 9փ․ 1 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,