Նշված հասցեներում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 5-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Մայիսի 9-ի փ․ 2, 4/1, 4/2, 4/3 շենքեր, Գարեգին Նժդեհի փ․ 21 շենք,Վերին Շենգավիթ 1-ին փողոցի սեփական տներ, Նորագավիթ 1-ին փողոցի սեփական տներ, Նորագավիթ 1-ին փողոցի 1-ին և 2-րդ նրբանցքների սեփական տներ, Նորագավիթ 4, 5 փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,Մանթաշյան փ․ 4/1, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7 շենքեր, Մանթաշյան փողոցի սեփական տներ, Կոմիտասի պող. 37, 50 շենքեր, Վրացական փ. 15, 17 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 36 դպրոց, Վրացական 2-րդ նրբ․ 4, 5 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գրիբոյեդովի փ. 3, 5, 5ա շենքեր, Արաբկիր 37փ. 1ա, 3/2; 39փ. 1ա, 2, 2/1, 16 շենքեր, Արաբկիր 35փ. 3-21; 39փ. 1-26; 47փ. 2-7 սեփական տներ, Շրջանցիկ թունել փ. 1-351 սեփական տներ, Թբիլիսյան խճ. 13/2 շենք, Թբիլիսյան խճ. 13/1, 13/8, 13/11, 13/17, 15/8,19/3 սեփական տներ, Դրոյի փ. 21 շենք, Մ․Ավետիսյան 4փ. 10ա շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,Նոր Նորքի 1-ին զանգ.՝ Լվովյան փ. 1, 2, 3, 3/1, 5, 14/1 շենքեր, Նանսենի 1-ին նրբ․ 8 շենք, Նանսենի փ. 2, 4 շենքեր, Գայի պող. 2, 8, 10 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,