Ժամը 10-ից լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 16-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Վաղարշյան փ. 22 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ռուբինյանց փ. 12/1 շենք, Պարույր Սևակի փ. 106 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Պարույր Սևակ փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Հր.Քոչարի փ. 190-202 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արաբկիր 19 փողոցի սեփական տներ, Արաբկիր 21փ․ 1-26; 23փ․ 13-19 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Նորք 13փ. 99-155; 15փ. 1-49; 17փ. 50-105 սեփական տներ, Նորք 17 փողոցի 2-րդ նրբանցքի 2-22ա սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:30-16:30 Խորենացի փ. 25, 25ա, 27, 27ա շենքեր, Դեղատան փ. 15 շենք, Աբովյան փ. 22, 22ա շենքեր, Սայաթ-Նովայի պող. 8 շենք, Թումանյան փ. 28/20 շենք, Թումանյան փ. 20 շենք, Պուշկինի փ. 43 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Խորենացի փ. 43Ա, 43Բ, 45Ա շենքեր և 45Բ շենքի 6-8 մուտքեր, Նար- Դոսի փ. 34 շենք,
11:00-17:00 Բուռնազյան փ. 1-33 սեփական տներ, Արշակունյաց պող․ 51, 53, Ս․Զորավարի փ․ 44, 46 շենքեր, Ս․Զորավարի փողոցի սեփական տներ, Ներքին Չարբախի 3, 5, 6, 10, 11, 12, 15 փողոցների սեփական տներ, Ներքին Չարբախի 12 փողոցի 2-րդ նրբանցքի սեփական տներ, Ներքին Չարբախի 5-րդ փողոցի 3-րդ նրբանցքի սեփական տներ, Գարեգին Նժդեհի փ․ 56ա, 56բ շենքեր, Տիմիրյազևի փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տներ, Պապովի, Տիմիրյազևի փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Ոսկեհատ, Գեղակերտ, Ծաղկալանջ և Հովտամեջ գյուղեր,
10:00-12:00 Մասիս քաղաք՝ 2-րդ թաղամասի 6, 7, 8 շենքեր և թիվ 4, 5, 6 թաղամասեր մասնակի, Մարմարաշեն և Եղեգնավան գյուղեր մասնակի, Նոյակերտ գյուղ,