«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 19-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 2, 2/1, 2/2, 4, 4/1 շենքեր, Թոթովենցի փ. 2/3, 6/2, 11, 11/1 շենքեր, թիվ 252 և 103 մսուր-մանկապարտեզներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:30-16:30 Արհեստավորների փ. 91-163 սեփական տներ, Զավարյան փ. 18, 47 սեփական տներ, Գրողների փ. 3, 16 սեփական տներ, Նար-Դոսի փ. 39, 43 սեփական տներ, Եր․ Քոչարի փ. 22, 28 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-15:00 Խորենացի փ. 118-154 սեփական տներ, Խորենացի 3-րդ փակ. 1-76 սեփական տներ և Խորենացի 4-րդ նրբ. 9-61 սեփական տներ,
11:00-17:00 Արամ Խաչատրյան փ. 30, 32 շենքեր, Արամ Խաչատրյան 1-ին նրբ․ 2, 4 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արամ Խաչատրյան փ. 20, Վ․Փափազյան փ. 21, 21/5, 23, 23/1, 23/2 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կոմիտասի պող. 37, Վրացական փ. 15, 17 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սև Քարեցի Սաքոյի փ. 59-92 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Շրջանցիկ թունել թաղ. 1/2, 81/1, 115/1 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Աղյուսագործների փ. 100-106 սեփական տներ, Ռոստոմի փ. 72-123 սեփական տներ, Արշակունյաց պող․ 53/33 շենքեր, Գարեգին Նժդեհի փ․ 35 շենք, թիվ 86 դպրոց, Բագրատոնյաց պող․ 43, 47, 47/2 շենքեր, Ներքին Շենգավիթ 11 փողոցի սեփական տներ, Ներքին Շենգավիթ 11 փողոցի 1, 2 նրբանցքների սեփական տներ, Մանթաշյան փ․ 4/1, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7 շենքեր, Մանթաշյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,