Ժամը 11-ից լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 20-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-16:00 Նոր Արեշ 15փ. 1-43; 69-100 սեփական տներ և 1, 3, 5, 7, 9 շենքեր,
11:00-17:00 Տիմիրյազևի և Պոպովի փողոցների սեփական տներ, Տիմիրյազևի փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ծ․ Իսակովի պող. 5/1, 9 շենքեր, Նորագյուղ թաղ. 37-337 սեփական տներ, Թաիրով փ. 46, 46/81 սեփական տներ, Խանջյան փ. 29, 31, 31ա շենքեր, Տպագրիչների փ. 13-17 շենքեր, Դեմիրճյան փ. 23, 25 շենքեր, Արգիշտի փ. 11/3 շենքի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թբիլիսյան խճ. 9/16–21/9 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թբիլիսյան խճ. 9/6–19/6 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
Գյուլբենկյան փ. 31, 33, Կասյան փ. 12 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բաղրամյան պող. 4-րդ նրբ․ 16-36 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ահարոնյան փ. 18, 20 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ահարոնյան փ. 1-69 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դալլաքյան 1-ին նրբ․ 1-67 սեփական տներ, Հովսեփ Էմինի փ. 13-49 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Գետափ, Թլիկ և Արագածավան գյուղեր,
10:00-13:00 Մասիս քաղաք` Նոր, 3-րդ թաղամասեր մասնակի, Քաղաքապետարան, «Տելեկոմ Արմենիա» ընկերություն, թիվ 2 դպրոց, Հիվանդանոց և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Շաղափ և Այգավան գյուղեր մասնակի,
10:00-16:00 Արգավանդ, Գեղանիստ, Գետափ, Վարդաշատ և Ուրցալանջ գյուղեր մասնակի, Զանգակատուն, Լանջանիստ և Լուսաշող գյուղեր, «Վիվասել-ՄՏՍ», «Տելեկոմ Արմենիա» և «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայաններ, զորամասեր, «Հայէրոնավիգացիա» ՓԲԸ, «Զովաշեն» հեռուստակայան, «Հիդրոմետ կայան» ոչ բնակիչ-բաժանորդ,