Ժամը 10-ից լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 21-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-12:00 «Էկո Ֆորմ» ՍՊԸ, «Յունի Քիմ» ՍՊԸ, «Հ․Սարգսյան» ԱՁ,
10:00-16:00 Արցախի փ. 10Բ, 10Գ, 10Դ, 10Վ, 12, 12Ա շենքեր, Գարեգին Նժդեհի փ. 58 շենքի 1-13 բնակարաններ, Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Թոթովենցի փ. 7, Թոթովենցի նրբ. 3/3 շենքեր, Ն․ Ստեփանյան փ. 5, 7, 9, 11, 13 շենքեր, Մոլդովական փ. 26/2, 28, 28/1, 30, 30/1, 30/2, 30/3, 32, 32/1, 36 շենքեր, թիվ 135 դպրոց, թիվ 246 և թիվ 307 մսուր-մանկապարտեզներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Նոր Արեշ 12փ. 94-148 սեփական տներ,
11:00-17:00 Դավիթ Անհաղթի փ. 19, 19Ա, Ուլնեցու փ. 62, 62/1 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կոմիտասի պող. 57, Մամիկոնյանց 23, 23/1, 25 շենքեր, Ն․Տիգրանյան փ. 6, 6/1 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Չարենցի փ. 1Բ շենք, Նալբանդյան փ. 7/1 շենք, Արամի փ. 4/3 շենք, Աբովյան փ. 2/5 շենք, Արգիշտի փ. 11/3 շենքի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Նոր Նորք 5-րդ զանգ.՝ Միկոյան փ. 3 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,