«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 22-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-12:00 Արշակունյաց պող․ 127 շենք, Ներքին Շենգավիթ 6, 14, 16 փողոցների սեփական տներ, Ներքին Շենգավիթ 14 փողոցի 2-րդ նրբանցքի սեփական տներ, Արտաշիսյան փ․ 54, 56, 58, 60, 60ա, 62 շենքեր, Արտաշիսյան փ․ 2-րդ նրբանցքի սեփական տներ, Պոպովի, Տիմիրյազևի փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Ն․ Ստեփանյան փ. 6, 8, 10, 12, 14 շենքեր, Մոլդովական փ. 60 շենք, Գայի պող. 21, 23, 27, 28, 31, 52 շենքեր, թիվ 139 դպրոց, թիվ 250 մսուր-մանկապարտեզ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-16:00 Նոր Արեշ 22փ. 13-64; 24փ. 31-54 սեփական տներ, Էրեբունի փ. 22 շենքի 1-45; 26 շենքի 1-45 բնակարաններ,
11:00-17:00 Տերյան փ. 68ա և Կորյունի փ. 13, 13ա, 15ա շենքեր, Նալբանդյան փ. 7/1, Արամի փ. 4/3 և Աբովյան փ. 2/5 շենքեր, Արգիշտի փ. 11/3 շենքի բնակիչ- բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թբիլիսյան խճ. 9, 13/2 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Շրջանցիկ Թունել 1–351 սեփական տներ, Թբիլիսյան խճ. 1/2-115/1, 7/9–19/3, 13/10, 13/12, 23/6 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թբիլիսյան խճ. 9/6–21/4 սեփական տներ, Կոմիտասի պող. 57, 59/7 շենքեր, Մամիկոնյանց փ. 23, 23/1, 25 շենքեր, Տիգրանյան փ. 6, 6/1 2 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բարբյուսի փ. 62/1, 63, 63/1, 65, 66, 67 շենքեր, Կիևյան փ. 1Բ, Սևաստոպոլյան փ. 6, 2 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բարբյուսի փ. 62/1–60 սեփական տներ, Սեպուհի փ. 18–20 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-13:00 Աշտարակ քաղաք` Գիտավան-1, Գիտավան-2 թաղամասեր և Կարին գյուղ,
10:00-13:00 Վեդի քաղաք` Կասյան, Ալեք Մանուկյան, Արարատյան, Արցախի, Սազայի Նիկողոսյան, Սարիբեկ Վարդանյան, Թումանյան, Պուշկինի, Խանջյան, Անդրանիկի, Գայի, 26 Կոմիսարների, Սայաթ-Նովայի, Ներսիսյան, Չաուշի, Դանիել Վարուժանի, Տերյան, Պարոնյան, Կոմիտասի, Մարատ Խաչատրյան փողոցներ մասնակի,