Երևանի և մարզերի տասնյակ հասցեներում հոսանքազրկումներ կլինեն. ՀԷՑ
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 24-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Առինջ գյուղ՝ Դուրյան թաղամասի սեփական տներ, Ն․ Սաֆարյան և Դուրյան փողոցների հարակից սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11:00-16:00 Նոր Արեշ 14փ. 55-100; 15փ. 51-70 սեփական տներ,
11:00-17:00 Այգեստան 1, 2, 9, 10, 11 փողոցներ մասնակի, Չարենցի փ. 23-31 շենքեր, Վարդանանց փ. 22, Տերյան փ. 68ա, Կորյունի 13, 13ա, 15ա շենքեր, Արգիշտի փ. 11/3 շենքի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Հակոբյան փ. 2, 2/51, Կասյան փ. 1, 3, 5 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կիևյան փ. 19, 19Ա, Հակոբյան փ. 1, 11 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կասյան փ. 2, 4, 6, 8, 10, Հր․Քոչարի փ. 1, 8, 10 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սունդուկյան փ. 7, 7Ա, 7/1, Գյուլբենկյան փ. 27 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Հր.Քոչարի փ. 4/50–6/58 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արշակունյաց պող․ 127 շենք, Ներքին Շենգավիթ 6, 14, 16 փողոցների սեփական տներ, Ներքին Շենգավիթ 14 փողոցի 2-րդ նրբանցքի սեփական տներ, Աէրացիա թաղ․ 7 հանրակացարան, Աէրացիա թաղ. 1, 1/1ա, 2, 2/1, 2/1ա, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3, 3/1, 4, 5, 6 շենքեր, Նորագավիթ թաղ. 1, 2, 6 փողոցների սեփական տներ, Նորագավիթ 2-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տներ, Նորագավիթ 6-րդ փողոցի 2-րդ փակուղու սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,